SİZİNLE TANIŞTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ.
Hakkımızda
Dalmış Beauty Ankara’da yeni nesil çalışmalara imzasını atmaktadır. Ankara/Bahçelievler bölgesinde hizmet sunan Dalmış Beauty uluslararası kalite standartlarında bir hizmetin merkezinde yer alır. Her biri alanında uzman olan personel yapısına sahip olan Dalmış Beauty; tam da aradığınız güzellik uygulamalarını sizlerle buluşturmaktadır. Kurulduğu ilk günden günümüze kadar uzanan süreç içerisinde hizmet kalite standartlarını sürekli bir şekilde arttırmayı başaran Dalmış Beauty; fiyat ve kalite dengesi noktasında da üst düzeyde bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.

Biz her zaman daha iyi ve daha kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı kendimize misyon edinmiş bir ekibiz!

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Hydrafacial, Klasik Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Masaj, Peeling, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile Dalmış Beuaty, her zaman uğrayabileceğiniz bir güzellik merkezi durumundadır.

İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sizleri de salonumuza bekleriz.

İnsan cildi zaman içinde yaşlanır ve çeşitli zararlar görür. Yaşlanmanın ve diğer etkenlerin zararını ortadan kaldırmak için bazı uygulamalar yapılmalıdır. HydraFacial, anti aging yaşlanma karşıtı bir bakım çeşididir. Cildin ihtiyaç duyduğu nem ve diğer bakım ihtiyaçlarını cilt tipine uygun olarak vermeyi sağlar.
Dermapen, devrim niteliğinde bir mikro iğneleme tedavisidir. Son derece etkili ve doğal olan yöntem, cilt kolajenini ve elastini uyarır. Dermaroller’ın evrilmiş halidir. Mikro iğneleme tekniğiyle üstün sonuçlar verir.
Hanımlar ve hatta artık beyler kirpiklerinin daha hacimli ve uzun görünmesini istemektedir. Kirpik lifting, kişinin kendi kirpiklerinin köklerine yapılan işlemlerle kirpiklerinin hacimli ve uzun görünmesini sağlayan uygulamadır. Bir çeşit keratin bakımıdır.
Cilt Bakımı, gündelik hayatımızda stres, sigara, yaş, uykusuzluk, hava kirliliği ve diğer faktörlerden dolayı cildimizde meydana gelen siyah nokta, kırışık ve sivilcelerden kurtulmak için kadınlar artık daha doğal cilt ürünlerini tercih etmektedirler.
Hizmetlerimiz yelpazesinin içerisinde özellikle kadın müşterilerimizin tercih ettiği uygulamalar …
Hydrafacial
89%
Dermapen
79%
Kirpik Lifting
68%
Cilt Bakımı
45%
Bizi neden tercih etmelisiniz!

Ekibimiz her zaman kendinden emin ve sizin için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilir. Tüm işlemler Uzun yıllar deneyim kazanmış bir Uzman Estetisyen tarafından hizmet verilmektedir.

Lisanslı Estetisyenler
Organik Ürünler
Uygun Fiyat ve Kampanyalar
19
yıllık deneyim
0
Güzellik Stili
0
Tedavi Şekli
0
Organik Ürünler
0
Mutlu Müşteri